MENU

INFO

Jaką formę ma stacjonarny kurs dla przyszłych konsultantów ślubnych Wedding Planner?

5 – dniowy kurs jest formą warsztatów. Podczas szkolenia będziesz uczestniczyć w ćwiczeniach i wykładach odnoszących się do realnych sytuacji występujących w życiu konsultantki ślubnej, spotykać się z ekspertami z kluczowych dziedzin w zakresie organizacji ślubów i wesel, oglądać zdjęcia i filmy, zadawać pytania, rozwiązywać ćwiczenia, wskazywać błędy różnych rozwiązań, układać scenariusz ślubu i wesela, ćwiczyć rozmowę z klientem, pracować z budżetem, analizować umowę i wykonywać inne zadania.

Jak mogę sprawdzić kompetencje trenera?

Kamila Kenig i Anna Piwońska – założycielki Perfect Day Wedding Planners, są właścicielkami jednej z największych i najdłużej działających agencji ślubnych w Polsce (rok zał. 2006), organizującej wesela polskie i międzynarodowe w kraju i za granicą. Od 2008 roku są członkami Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Wiedza i ogromne doświadczenie zdobyte podczas realizacji najtrudniejszych, najbardziej złożonych projektów ślubnych w Polsce i w Europie, przekładają się na sukces w kształceniu młodych pokoleń przyszłych konsultantów ślubnych.

Eksperci, których poznasz na szkoleniu to zawodowcy, którzy bardzo dobrze znają swoją branżę, pracują na terenie całej Polski przy organizacji ślubów i wesel, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Co otrzymam podczas szkolenia Wedding Planner?

Otrzymasz podręcznik opracowany przez Perfect Day, notatnik, wzór ankiety do przeprowadzenia rozmowy z klientem, wzór umowy z klientem, tabelę z budżetem wesela, podstawową bazę danych usługodawców branży ślubnej z kategorii: zespół, fotograf, video, zaproszenia, suknie ślubne, dekoracje, lokal. Lista podwykonawców obejmuje firmy zlokalizowane w różnych regionach Polski

Co otrzymam po szkoleniu?

Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia przygotowującego do zawodu konsultanta ślubnego.

Czego dotyczy 2 – letni serwis poszkoleniowy?

Serwis poszkoleniowy to merytoryczne wsparcie absolwenta Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day dotyczące tematów związanych z organizacją ślubu i wesela, np. nie będziesz pamiętać jakiej wielkości namiot należy zamówić na organizację wesela w plenerze dla 150 osób. Nie wahaj się, zadzwoń do trenera, a uzyskasz odpowiedź. Serwis poszkoleniowy nie obejmuje wyszukiwania podwykonawców na wesele, które organizujesz.

Czy są jeszcze wolne miejsca na szkolenie?

Tak, można się zapisać, gdy przy dacie szkolenia w zakładce „Terminarz i cennik” nie ma adnotacji „Brak miejsc”

Czy szkolenie może zostać odwołane?

Nie. Szkolenia stacjonarne „Konsultant Ślubny – Wedding Planner” oraz „Koordynator wesel w lokalu”,  odbędą się nawet wtedy, gdy zgłosi się tylko jedna osoba. Cena szkolenia pozostaje bez zmian.

Czy w cenie szkolenia jest zawarty nocleg?

Nie, nocleg nie jest zawarty, ale polecamy Triton Apartments ul. Grójecka 194, położone 8 minut pieszo od biura Perfect Day, Hotel B&B przy Al. Krakowskiej 193, Apartamenty Dolcan przy al. Krakowska 291  oraz Hotel Sheraton przy ul. Prusa 2 w Warszawie.

WordPress Lightbox