MENU

Absolwenci

Kinga Zakrzewska

Szkolenie poprowadzone przez Panią Kamilę i Panią Anię jest niesamowicie inspirujące! Po 5 dniach jestem zafascynowana pracą konsultanta ślubnego i niesamowite jest to, jak bogata i wymagająca jest ta praca. Szkolenie zostało poprowadzone w profesjonalny sposób, ale z poczuciem humoru Panie Kamila i Ania tworzą wspaniałą atmosferę podczas szkolenia i dzielą się swoim doświadczeniem. Jestem niezwykle wdzięczna za te kilka dni i przykro jest mi, że szkolenie już się skończyło. Mogłabym jeszcze wiele ciepłych słów napisać na temat tego szkolenia! Ale to trzeba przeżyć samemu!

Nie mogę się doczekać moich pierwszych kroków jako Wedding Planner!!!

Martyna Oślizło

Kurs na Konsultanta ślubnego to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mnie ostatnio spotkała. Pięć dni, potężna dawka wiedzy i absolutne przekonanie, że trafiłam w najlepsze ręce. Jedno z nielicznych szkoleń, na którym mogłabym spędzić kolejny tydzień i po którym nie przychodziłam do domu zmęczona. Pani Kamila i Pani Ania maj± doskonałe poczucie estetyki i gust (jednocześnie nie narzucaj± swojej wizji), niesamowite oko do detali; z ogromną klasę i humorem przedstawiły szczegółowy proces organizacji ślubu i wesela oraz blaski i cienie zawodu konsultanta ślubnego. Dokładność, zaangażowanie i cierpliwość na najwyższym poziomie.

Cała oprawa szkolenia (sala i biuro, dobór podwykonawców prezentujących branżę, wyjazdy i nauka „w terenie”, catering) jak i pozostali pracownicy agencji – wszystko było na tip-top.

Dziękuję i życzę dalszych sukcesów 🙂

Agnieszka Nieżurawska

Brałam udział w szkoleniu koordynator wesel i było rewelacyjnie! Polecam serdecznie! Naprawdę warto! Niesamowita wiedza i podejście Pań prowadzących dają 100% satysfakcję!

Ewa Różycka

Szkolenie na Konsultanta Ślubnego to najlepiej wykorzystane 5 dni ostatnich miesięcy. Każdy dzień to ogromna dawka wiedzy. Dzięki tym spotkaniom moja wiedza w tym zakresie znacznie się poszerzyła. Przemiła atmosfera, jeszcze milsza prowadząca 🙂 po zakończeniu szkolenia było nam wszystkim najzwyczajniej przykro, że to już koniec. Szczerze polecam!

Aleksandra Sobczak

Właśnie zakończyłam szkolenie wedding planner. Było fantastycznie. Dużo użytecznej wiedzy, ciepłe przyjęcie, ogromny profesjonalizm i humor. Mam głowę pełna pomysłów. Dziękuję!

Małgorzata Marciniszyn

Dziękuję za pełną klasę, profesjonalne przygotowanie i gruntowną wiedzę podczas szkolenia.

Dużo ciekawych i przydatnych tematów, goście-najlepsi na rynku podwykonawcy, ćwiczenia oraz miła atmosfera sprawiają, że myślę, że to było dobrze wydane pieniądze. Mam nadzieję, że to czego się od Pań dowiedziałam przyda mi się w realizacji własnego wesela (chociaż duża cześć tematów jest na dość zaawansowanym etapie), a w przyszłości pozwoli otworzyć własny biznes w ślubnej branży jako wedding planner.

Jeśli uczyć się, to od najlepszych!

Marlena Słońska

Dziękuję ze te interesujące i wartościowe 5 dni. Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania i utwierdziło mnie w słuszności decyzji o otwarciu firmy.

Cieszę się również, że mogłam poznać takie profesjonalistki i perfekcjonistki jak Panie. Godny wzór do naśladowania 🙂

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję

 

Monika Niewiadomska

Paniom należą się ogromne podziękowania. Niezwykle miło pracuje się z tam profesjonalnymi, a do tego sympatycznymi ludźmi. Kameralność i miejsce przeprowadzenia szkolenia jest jego kolejnym atutem, oczywiście obok możliwości poznania podwykonawców.

Dziękuję za wprowadzenie w nowy dla mnie, ekscytujący świat branży ślubnej.

Myślę, że w moim przypadku metoda małych kroczków sprawdzi się najlepiej.

Agnieszka Lipińska

Rzeszów

W połowie grudnia 2014 roku, wzięłam udział w szkoleniu dla konsultantów ślubnych prowadzonym przez Annę Piwońską w siedzibie Agencji „Perfect Day” w Warszawie.

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia. Pani Ania okazała się wspaniałym i cierpliwym nauczycielem, który bardzo profesjonalnie wprowadził nas w arkana tego jakże delikatnego zawodu.

W miły i sympatyczny sposób omawiała z nami istotne zagadnienia dotyczące ślubu i wesela, opierała się na slajdach i filmach jak również na doświadczeniu, które jak wiemy jest bezcenne w tym rodzaju pracy.

Wspólnie z uczestnikami rozwiązywaliśmy różnego rodzaju problemy, które w praktyce mogą się przydarzyć podczas tak ważnej uroczystości, a których dzięki wiedzy i doświadczeniu trenerki możemy uniknąć.

Bardzo dziękuję za zdobytą wiedzę, wspaniałą atmosferę oraz chęć odpowiedzi na mnóstwo zadawanych pytań, jak również za pełen profesjonalizm oraz klasę.

Anna Kołaczek

LaVinci, Bydgoszcz

Chciałabym podziękować zespołowi Perfect Day za przygotowanie i prowadzenie PERFEKCYJNEGO szkolenia dla Konsultantów Ślubnych.

W szkoleniu wzięłam udział wiosną 2014 roku, byłam i jestem pod wrażeniem prezentacji szkolenia przez Panią Anię Piwońską, jej wspaniałych manier, cennych uwag, obiektywnego opowiedzenia o pracy konsultanta oraz o wszystkich pułapkach, które czekają na nas podczas wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

Uważam, że odbycie szkolenia było niezbędne do rozpoczęcia pracy w charakterze konsultanta ślubnego, a zespół Perfect Day był świetnie przygotowany do prowadzenia szkolenia. Panie trenerki czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia mają naprawdę dużo do przekazania osobom, które dopiero są na progu decyzji o wykonywaniu tego zawodu. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad udziałem w szkoleniu! W krótkim czasie po odbytym szkoleniu otworzyłam własną agencję ślubną La Vinci, co chyba jest najlepszym dowodem na to, że szkolenia prowadzone przez Perfect Day są naprawdę przydatne, świetnie przeprowadzone, pozostaje po nich usystematyzowana wiedza, którą można wykorzystać we własnych projektach.

Marta Wojtyś

One Day, Kraków

W maju 2014 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu na konsultanta ślubnego organizowanym przez Agencję Perfect Day. Szkolenie było prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, a wiedza którą otrzymałam bardzo praktyczna i przydatna podczas dalszego rozwoju i wchodzenia na rynek jako konsultant.

Dzięki Perfect Day, udało mi się otworzyć własną agencję ślubną One Day.

Serdecznie wszystkim polecam!

Katarzyna Szelejewska

Stodoła Ołobok

Decyzja o odbyciu szkolenia w Akademii Perfect Day była jedna z najważniejszych i najlepszych decyzji na mojej drodze do wykonywania zawodu Konsultanta Ślubnego. Zajęcia prowadzone były PERFEKCYJNIE. Pani Ania jest wspaniałą nauczycielką:) Teoria poparta była wieloma przykładami z życia Wedding Plannera, profesjonalnie opracowany podręcznik pozwalał usystematyzować sobie całą widzę zdobytą na szkoleniu. A atmosferę przez całe trzy dni wypełniały same pozytywne emocje.
W tej Akademii przyszłe konsultantki ślubne mogą zobaczyć jak przygotować i skoordynować ślub oraz wesele na najwyższym poziomie elegancji, jakości, szyku i stylu.

Pani Ani i Pani Kamili życzę samych wielkich sukcesów, jesteście do tego stworzone i oczywiście jesteście THE BEST!

Maciej Bogusz

Warszawa

Pod koniec września 2014 roku, zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez agencję ślubną „Perfect Day”. Miałem pewne obawy, czy na pewno nadaję się do tego typu pracy. Zdecydowałem się i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Już pierwszego dnia wiedziałem, że moja decyzja była słuszna.

Pani Anna Piwońska, która prowadziła szkolenie okazała się genialnym nauczycielem. Wszystko co nam przekazywała, było sensowne i na temat. Nigdy nie pozostawiała niczego bez wyjaśnienia. Spotkania nie były nudne, teoria przeplatana była filmami, zdjęciami i faktami z jakimi podczas swojej kariery zawodowej musiała się zmierzyć Pani Anna. Naprawdę zalety szkolenia można by było wymieniać tak bez końca, minusów nie ma :).

Naprawdę polecam

WordPress Lightbox