Hotel Sheraton jest partnerem merytorycznym szkoleń dla konsultantów ślubnych prowadzonych przez Perfect Day w Hotelu Sheraton

MENU
chcesz organizować piękne wesela? zapraszamy na szkolenia obejrzyj film
X

Polska Akademia Ślubna

Chcesz skutecznie i efektownie poprowadzić przyszłą młodą parę do ich najważniejszego dnia w życiu? Chcesz rozpocząć nowy etap w Twojej karierze jako konsultantka ślubna? Skontaktuj się z nami! W Polskiej Akademii Ślubnej w sposób profesjonalny i z zaangażowaniem przeszkolimy Cię z każdego etapu przygotowania uroczystości. Już teraz zapisz się na cykliczne szkolenie „Wedding Planner – konsultant ślubny”. Dzięki niemu organizowane przez Ciebie wesela wzniesiesz na wyższy poziom.

W Polskiej Akademii Ślubnej dbamy, by każda minuta szkoleń u nas była jak najlepiej wykorzystana. Nasza ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy z najwyższą starannością: możesz z niej skorzystać niezależnie od tego, czy prowadzisz własną działalność, czy jesteś managerem lub pracownikiem obiektów hotelarsko – gastronomicznych organizujących wesela.

Twoimi trenerkami będą Anna Piwońska i Kamila Kenig, założycielki wiodącej w Polsce agencji ślubnej Perfect Day, które dbają o to, żeby zawód konsultanta ślubnego kojarzył się z najwyższymi standardami.

Po naszym szkoleniu staniesz się częścią elitarnego, międzynarodowego grona absolwentów Polskiej Akademii Ślubnej, które liczy już 250 osób. Będziesz mogła także skorzystać z programu wsparcia dla absolwentów Wedding Planner.

9 lat doświadczenia w organizacji wesel
200 zorganizowanych ślubów
250 przeszkolonych osób
6 programów szkoleń
2 letnie wsparcie po szkoleniu

TAK! Chcę być konsultantką ślubną!

Dlaczego warto nam zaufać? Jako Perfect Day od 2006 roku specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ślubów i wesel polskich oraz międzynarodowych na terenie całego kraju. Nie mają przed nami tajemnic:

  • ślub cywilny w USC czy w plenerze,
  • ślub cywilny z obcokrajowcem,
  • ślub konkordatowy,
  • ślub konkordatowy z obcokrajowcem,
  • wesela polskie, międzynarodowe oraz w plenerze.

W 2010 roku Perfect Day agencja ślubna Perfect Day została wpisana do rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00280/2010. Dzięki dużemu doświadczeniu i uznaniu naszych dotychczasowych uczestników szkoleń, zdobyliśmy zaufanie urzędów pracy, które kierują na nasze kursy osoby zainteresowane zawodem konsultanta ślubnego. Przez 5 lat ze szkolenia „Wedding Planner – konsultant ślubny” skorzystało ponad 250 osób z całej Polski, a także z Austrii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Dbamy ponadto, by specjaliści w branży ślubnej zawsze oferowali usługi na najwyższym poziomie: od 2008 roku, trenerki Anna Piwońska i Kamila Kenig są członkami Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Trenerka Kamila Kenig jest recenzentem merytorycznym Krajowego Standardu Kompetencji Zawodowych dla zawodu „organizator imprez ślubnych”, realizowanego dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

TAK! Chcę być konsultantką ślubną!

WordPress Lightbox