MENU

Absolwenci

Ewelina Borowska

Dziękuję Pani Aniu i Pani Kamilo za przekazanie tak bogatej wiedzy. Podjęłam bardzo dobrą decyzję wybierając szkolenie u Pań, z czystym sumieniem będę mogła pójść o krok dalej rozwijając własną firmę. Dziękuję również za świetną atmosferę i możliwość poznania bardzo dobrych fachowców w branży.

Anna Bosak

Droga Aniu i Kamilo, wielkie chapeau bas dla Was po szkoleniu Gold Wedding Planner. Każda konsultantka powinna być taka jak Wy, profesjonalna, uczciwa, pełna pomysłów, cierpliwa, pełna pasji i zakochana w swoim zawodzie.
W przeciągu tych kilku dni zadałyśmy tysiące pytań, a Wy cierpliwie odpowiedziałyście na każde, umiałyście rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Opuściłyśmy szkolenie z głowami pełnymi pomysłów, wyedukowane, gotowe na swoich pierwszych klientów, zmęczone ale szczęśliwe. Pokazałyście nam trudy tego zawodu ukazując, że nic nie przyćmi nam radości i szczęścia jakie spotka nas po każdej realizacji. Jestem Wam bardzo wdzięczna, jeszcze nidgy nie wyszłam ze szkolenia taka wyedukowana, gotowa do pracy, zmęczona ale szczęśliwa. Dziękuje za Wasze zaangażowanie, podejście a przede wszystkim za opiekę jaką nad nami roztoczyłyście. 
Wedding planner certification with you was a real pleasure!

Magdalena Sołtys

Cieszę się, że zdecydowałam się na to szkolenie pomimo mało konkurencyjnej ceny 🙂 Pani Ania i Kamila zaskoczyły mnie swoją wiedzą i dbałością o detale w przygotowywaniu uroczystości jak i samego szkolenia. Bałam się trochę, że będzie ono ładne ale mało praktyczne- na szczęście moje obawy się nie spełniły i po tych pięciu dniach wyszłam z uczuciem jakbym zorganizowała już kilka wesel. Panie nie unikały odpowiedzi na żadne pytania (A było ich duzo)- zarówno o kwestie finansowe, organizacyjne czy marketingowe. Z czystym sumieniem mogę po takim przygotowaniu zabrać się za organizację ślubów i wszystkim, którzy o tym myślą-polecić inwestycję w szkolenie z Perfect Day.

Magdalena Pokorny

Najlepsze szkolenie na jakim byłam. Wiedza jaką ma Pani Ania i Pani Kamila jest ogromna dlatego jeżeli ktokolwiek myśli o zawodzie wedding plannera powinien przyjechać do Warszawy i zgłosić się do Pań. Oprócz tego Panie są przesympatyczne i mają świetne poczucie humoru dlatego te 5 dni minęło mi tak szybko, że nawet nie zdążyłam zauważyć. Dziękuję ponieważ po szkoleniu mam jeszcze większą motywację do działania i już pracuje nad moim pomysłem. 

Pozdrawiam również moją grupę, jesteście super 🙂

Aleksandra Pudźwa

Ledwo poznałam te dwie pełne klasy, humoru i wiedzy kobiety, a już wiedziałam, że jestem w dobrych rękach! Przez kilka dni z pasją i zaangażowaniem opowiadały o nieznanych mi dotąd blaskach i cieniach zawodu wedding plannera. Pani Aniu i Pani Kamilo, dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy i doświadczenia oraz za motywację do dalszego rozwoju! Z całego serca polecam kurs akademii ślubnej Perfect Day!

Dorota Jeremiejko

Bardzo pozytywne szkolenie. Niesamowita atmosfera, wszystkie informacje przekazywane od serca. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Perfect Day. Pani Ania i Kamila bardzo sympatyczne:) Polecam wszystkim szkolenie w Perfect Day. 
Pozdrawiam

Magdalena Julia Rek

Panie Ania i Kamila są nie tylko bardzo kompetentne i mają ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim są osobami profesjonalnymi oraz niesamowicie miłymi  szkolenie przerosło moje oczekiwania, to była jedna z moich najlepszych inwestycji. Dzięki szkoleniu Gold Wedding Planner wiem, że moja wiedza pozwala na dobry start w biznesie ślubnym. Dziękuję Wam za cudownie spędzone 5 dni i mam nadzieję, że do zobaczenia.

Daria Krystek

Szkolenie Gold Wedding Planner to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli o tym, by w przyszłości w pełni profesjonalny sposób świadczyć usługi konsultanta ślubnego. Ogrom wiedzy merytorycznej i praktycznej jaki został nam przekazany na szkoleniu jest nieoceniony. Pani Kamila i Pani Ania to z pewnością najlepsze i najbardziej inspirujące specjalistki w dziedzinie organizacji ślubów i wesel, a jednocześnie niesamowicie miłe, ciepłe i kipiące pozytywną energią i humorem osoby. Po zakończeniu szkolenia wiem, że znalazłam swoje mentorki w tej branży, będące dla mnie wzorem Perfekcyjnego Wedding Plannera. Raz jeszcze dziękuję.

Nicole Wodzińska

Kurs Wedding Planner Gold w Perfect Day to najlepsza lokata kapitału w rozwój osobisty. Po tak rzetelnie, przyjemnie i ciekawie przeprowadzonym szkoleniu nasza wiedza w zakresie organizacji ślubów marzeń naprawdę wyskoczyła na wysoki poziom! Panele eksperckie, które są dodatkowym elementem szkolenia były fantastyczne. Z pewnością można znaleźć wiele takich kursów, ale nie sądzę, że jakikolwiek z nich można byłoby porównać do tego prowadzonego przez Panie Annę i Kamilę!
Podsumowując, polecam z całego serca! 

Aleksandra Stolarz

Zdecydowanie najlepsze wedding plannerki w Polsce! Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Do tego cierpliwe, z poczuciem humoru i wielką klasą. Dziękuje serdecznie za wszystko i polecam gorąco! 

Magdalena Borowska

To nie jest zwykłe, tuzinkowe szkolenie lecz ,,Podróż Ślubna” jak z bajki. Wracam do domu szczęśliwa i pełna pozytywnej energii. Kamila Kenig i Anna Piwońska to profesjonalistki w każdym calu. Serdecznie polecam.

Julia Nastała

Z całego serca dziękuję za to niesamowite pełne emocji szkolenie. Wracam bogata o wszystkie ważne informacje, czuje się zmotywowana i pełna nadziei. Uwierzyłam że marzenia się spełnia, nie odkłada na bok. POLECAM! W 100% POLECAM. W ostatni dzień szkolenia ciężko jest opuścić sale, a uśmiech nie schodzi nam z twarzy.

Dominika Rowecka

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu, serdecznie każdemu polecam! 
Masa przekazanej wiedzy, rad i wskazówek. Bardzo szczegółowe opracowanie każdego tematu.
Znalazłam odpowiedz na każde pytanie.
Wracając ze szkolenia jestem pełna wiedzy, motywacji i bez strachu, że nie dam rady.. a przecież tego każda z Nas bała się najbardziej 😉

Cudowna atmosfera !

Kinga Zakrzewska

Szkolenie poprowadzone przez Panią Kamilę i Panią Anię jest niesamowicie inspirujące! Po 5 dniach jestem zafascynowana pracą konsultanta ślubnego i niesamowite jest to, jak bogata i wymagająca jest ta praca. Szkolenie zostało poprowadzone w profesjonalny sposób, ale z poczuciem humoru Panie Kamila i Ania tworzą wspaniałą atmosferę podczas szkolenia i dzielą się swoim doświadczeniem. Jestem niezwykle wdzięczna za te kilka dni i przykro jest mi, że szkolenie już się skończyło. Mogłabym jeszcze wiele ciepłych słów napisać na temat tego szkolenia! Ale to trzeba przeżyć samemu!

Nie mogę się doczekać moich pierwszych kroków jako Wedding Planner!!!

Martyna Oślizło

Kurs na Konsultanta ślubnego to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mnie ostatnio spotkała. Pięć dni, potężna dawka wiedzy i absolutne przekonanie, że trafiłam w najlepsze ręce. Jedno z nielicznych szkoleń, na którym mogłabym spędzić kolejny tydzień i po którym nie przychodziłam do domu zmęczona. Pani Kamila i Pani Ania maj± doskonałe poczucie estetyki i gust (jednocześnie nie narzucaj± swojej wizji), niesamowite oko do detali; z ogromną klasę i humorem przedstawiły szczegółowy proces organizacji ślubu i wesela oraz blaski i cienie zawodu konsultanta ślubnego. Dokładność, zaangażowanie i cierpliwość na najwyższym poziomie.

Cała oprawa szkolenia (sala i biuro, dobór podwykonawców prezentujących branżę, wyjazdy i nauka „w terenie”, catering) jak i pozostali pracownicy agencji – wszystko było na tip-top.

Dziękuję i życzę dalszych sukcesów 🙂

Agnieszka Nieżurawska

Brałam udział w szkoleniu koordynator wesel i było rewelacyjnie! Polecam serdecznie! Naprawdę warto! Niesamowita wiedza i podejście Pań prowadzących dają 100% satysfakcję!

Ewa Różycka

Szkolenie na Konsultanta Ślubnego to najlepiej wykorzystane 5 dni ostatnich miesięcy. Każdy dzień to ogromna dawka wiedzy. Dzięki tym spotkaniom moja wiedza w tym zakresie znacznie się poszerzyła. Przemiła atmosfera, jeszcze milsza prowadząca 🙂 po zakończeniu szkolenia było nam wszystkim najzwyczajniej przykro, że to już koniec. Szczerze polecam!

Aleksandra Sobczak

Właśnie zakończyłam szkolenie wedding planner. Było fantastycznie. Dużo użytecznej wiedzy, ciepłe przyjęcie, ogromny profesjonalizm i humor. Mam głowę pełna pomysłów. Dziękuję!

Małgorzata Marciniszyn

Dziękuję za pełną klasę, profesjonalne przygotowanie i gruntowną wiedzę podczas szkolenia.

Dużo ciekawych i przydatnych tematów, goście-najlepsi na rynku podwykonawcy, ćwiczenia oraz miła atmosfera sprawiają, że myślę, że to było dobrze wydane pieniądze. Mam nadzieję, że to czego się od Pań dowiedziałam przyda mi się w realizacji własnego wesela (chociaż duża cześć tematów jest na dość zaawansowanym etapie), a w przyszłości pozwoli otworzyć własny biznes w ślubnej branży jako wedding planner.

Jeśli uczyć się, to od najlepszych!

Marlena Słońska

Dziękuję ze te interesujące i wartościowe 5 dni. Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania i utwierdziło mnie w słuszności decyzji o otwarciu firmy.

Cieszę się również, że mogłam poznać takie profesjonalistki i perfekcjonistki jak Panie. Godny wzór do naśladowania 🙂

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję

 

Monika Niewiadomska

Paniom należą się ogromne podziękowania. Niezwykle miło pracuje się z tam profesjonalnymi, a do tego sympatycznymi ludźmi. Kameralność i miejsce przeprowadzenia szkolenia jest jego kolejnym atutem, oczywiście obok możliwości poznania podwykonawców.

Dziękuję za wprowadzenie w nowy dla mnie, ekscytujący świat branży ślubnej.

Myślę, że w moim przypadku metoda małych kroczków sprawdzi się najlepiej.

Agnieszka Lipińska

Rzeszów

W połowie grudnia 2014 roku, wzięłam udział w szkoleniu dla konsultantów ślubnych prowadzonym przez Annę Piwońską w siedzibie Agencji „Perfect Day” w Warszawie.

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia. Pani Ania okazała się wspaniałym i cierpliwym nauczycielem, który bardzo profesjonalnie wprowadził nas w arkana tego jakże delikatnego zawodu.

W miły i sympatyczny sposób omawiała z nami istotne zagadnienia dotyczące ślubu i wesela, opierała się na slajdach i filmach jak również na doświadczeniu, które jak wiemy jest bezcenne w tym rodzaju pracy.

Wspólnie z uczestnikami rozwiązywaliśmy różnego rodzaju problemy, które w praktyce mogą się przydarzyć podczas tak ważnej uroczystości, a których dzięki wiedzy i doświadczeniu trenerki możemy uniknąć.

Bardzo dziękuję za zdobytą wiedzę, wspaniałą atmosferę oraz chęć odpowiedzi na mnóstwo zadawanych pytań, jak również za pełen profesjonalizm oraz klasę.

Anna Kołaczek

LaVinci, Bydgoszcz

Chciałabym podziękować zespołowi Perfect Day za przygotowanie i prowadzenie PERFEKCYJNEGO szkolenia dla Konsultantów Ślubnych.

W szkoleniu wzięłam udział wiosną 2014 roku, byłam i jestem pod wrażeniem prezentacji szkolenia przez Panią Anię Piwońską, jej wspaniałych manier, cennych uwag, obiektywnego opowiedzenia o pracy konsultanta oraz o wszystkich pułapkach, które czekają na nas podczas wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

Uważam, że odbycie szkolenia było niezbędne do rozpoczęcia pracy w charakterze konsultanta ślubnego, a zespół Perfect Day był świetnie przygotowany do prowadzenia szkolenia. Panie trenerki czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia mają naprawdę dużo do przekazania osobom, które dopiero są na progu decyzji o wykonywaniu tego zawodu. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad udziałem w szkoleniu! W krótkim czasie po odbytym szkoleniu otworzyłam własną agencję ślubną La Vinci, co chyba jest najlepszym dowodem na to, że szkolenia prowadzone przez Perfect Day są naprawdę przydatne, świetnie przeprowadzone, pozostaje po nich usystematyzowana wiedza, którą można wykorzystać we własnych projektach.

Marta Wojtyś

One Day, Kraków

W maju 2014 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu na konsultanta ślubnego organizowanym przez Agencję Perfect Day. Szkolenie było prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, a wiedza którą otrzymałam bardzo praktyczna i przydatna podczas dalszego rozwoju i wchodzenia na rynek jako konsultant.

Dzięki Perfect Day, udało mi się otworzyć własną agencję ślubną One Day.

Serdecznie wszystkim polecam!

Katarzyna Szelejewska

Stodoła Ołobok

Decyzja o odbyciu szkolenia w Akademii Perfect Day była jedna z najważniejszych i najlepszych decyzji na mojej drodze do wykonywania zawodu Konsultanta Ślubnego. Zajęcia prowadzone były PERFEKCYJNIE. Pani Ania jest wspaniałą nauczycielką:) Teoria poparta była wieloma przykładami z życia Wedding Plannera, profesjonalnie opracowany podręcznik pozwalał usystematyzować sobie całą widzę zdobytą na szkoleniu. A atmosferę przez całe trzy dni wypełniały same pozytywne emocje.
W tej Akademii przyszłe konsultantki ślubne mogą zobaczyć jak przygotować i skoordynować ślub oraz wesele na najwyższym poziomie elegancji, jakości, szyku i stylu.

Pani Ani i Pani Kamili życzę samych wielkich sukcesów, jesteście do tego stworzone i oczywiście jesteście THE BEST!

Maciej Bogusz

Warszawa

Pod koniec września 2014 roku, zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez agencję ślubną „Perfect Day”. Miałem pewne obawy, czy na pewno nadaję się do tego typu pracy. Zdecydowałem się i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Już pierwszego dnia wiedziałem, że moja decyzja była słuszna.

Pani Anna Piwońska, która prowadziła szkolenie okazała się genialnym nauczycielem. Wszystko co nam przekazywała, było sensowne i na temat. Nigdy nie pozostawiała niczego bez wyjaśnienia. Spotkania nie były nudne, teoria przeplatana była filmami, zdjęciami i faktami z jakimi podczas swojej kariery zawodowej musiała się zmierzyć Pani Anna. Naprawdę zalety szkolenia można by było wymieniać tak bez końca, minusów nie ma :).

Naprawdę polecam

WordPress Lightbox