Chciałabym podziękować zespołowi Perfect Day za przygotowanie i prowadzenie PERFEKCYJNEGO szkolenia dla Konsultantów Ślubnych.

W szkoleniu wzięłam udział wiosną, byłam i jestem pod wrażeniem prezentacji szkolenia przez Panią Anię Piwońską, jej wspaniałych manier, cennych uwag, obiektywnego opowiedzenia o pracy konsultanta oraz o wszystkich pułapkach, które czekają na nas podczas wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

Uważam, że odbycie szkolenia było niezbędne do rozpoczęcia pracy w charakterze konsultanta ślubnego, a zespół Perfect Day był świetnie przygotowany do prowadzenia szkolenia. Panie trenerki czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia mają naprawdę dużo do przekazania osobom, które dopiero są na progu decyzji o wykonywaniu tego zawodu. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad udziałem w szkoleniu! W krótkim czasie po odbytym szkoleniu otworzyłam własną agencję ślubną La Vinci, co chyba jest najlepszym dowodem na to, że szkolenia prowadzone przez Perfect Day są naprawdę przydatne, świetnie przeprowadzone, pozostaje po nich usystematyzowana wiedza, którą można wykorzystać we własnych projektach.

WordPress Lightbox