Decydując się na to szkolenie, miałam wielkie obawy czy kurs spełni moje oczekiwania zwłaszcza, że pracuję jako Manager w Restauracji i mam do czynienia z organizacją wesel.
Pani Anna Piwońska to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, bardzo cieszę się, że ją poznałam i zdecydowałam się wybrać u niej to szkolenie (strzał w dziesiątkę). Od pierwszego dnia szkolenia byłam zachwycona; przepiękne dekoracje, kwiaty i cała oprawa zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Każdy dzień poznawałyśmy wspaniałych gości którzy są niezbędni w organizacji imprez, za co dziękuję, bo to oni właśnie tworzą całość scenerii na jakiejkolwiek imprezie.
Na szkoleniu otrzymałam ogromną dawkę wiedzy i doświadczenia Pani Ani jakie zdobyła ona sama organizując wesela dla klientów bardzo wymagających.
Na kursie dowiedziałam się jak rozmawiać z klientem, a przede wszystkim jak go pozyskać. Tworzyłyśmy szczegółowy scenariusz tak, aby nam nic na uroczystości nie umknęło, a przede wszystkim by Młoda Para, która nam zaufała była spokojna i zadowolona. Pani Ania to osoba bardzo ciepła i sprawiła, że poczułam się jakbym ją już znała od lat. Zadając ogrom pytań związanych z tą branżą zawsze w wyczerpujący sposób odpowiadała, wtedy naprawdę wyczułam, że pracuje w tym zawodzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem, a nie tylko przeprowadza szkolenie.
Pani Aniu jeszcze raz dziękuję za siłę i motywację.

WordPress Lightbox