MENU

Często zadawane pytania

Jaką formę ma stacjonarny kurs dla konsultantów ślubnych Wedding Planner?

5 – dniowy kurs jest firmą warsztatów. Podczas szkolenia będziesz uczestniczyć w ćwiczeniach i wykładach odnoszących się do realnych sytuacji występujących w życiu konsultantki ślubnej, spotykać się z ekspertami z kluczowych dziedzin w zakresie organizacji ślubów i wesel, oglądać zdjęcia i filmy, zadawać pytania, rozwiązywać ćwiczenia, wskazywać błędy różnych rozwiązań, układać scenariusz ślubu i wesela, ćwiczyć rozmowę z klientem, pracować z budżetem, analizować umowę i wykonywać inne zadania.

Jak mogę sprawdzić kompetencje trenera?

Anna Piwońska oraz Kamila Kenig zorganizowały kilkaset wesel polskich i międzynarodowych od 2006 roku, należą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych od 2008 roku, prowadzą szkolenia dla konsultantów ślubnych od 2010 roku, co przekłada się na wiedzę i doświadczenie, którymi podzielą się z Tobą. Możesz przeczytać opinie uczestników poprzednich sesji szkoleniowych na temat kursów oraz referencje z Urzędów Pracy, dla których Perfect Day świadczyło usługi szkoleniowe.

Co otrzymam podczas szkolenia Wedding Planner?

Otrzymasz podręcznik opracowany przez Perfect Day, notatnik, wzór ankiety do przeprowadzenia rozmowy z klientem, wzór umowy z klientem, tabelę z budżetem wesela, podstawową bazę danych usługodawców branży ślubnej z kategorii: zespół, fotograf, video, zaproszenia, suknie ślubne, dekoracje, lokal. Lista podwykonawców obejmuje firmy zlokalizowane w różnych regionach Polski.

Co otrzymam po szkoleniu?

Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia przygotowującego do zawodu konsultanta ślubnego.

Czy są jeszcze wolne miejsca na szkolenie?

Tak, można się zapisać, gdy przy dacie szkolenia w zakładce „Terminarz i cennik” nie ma adnotacji „Brak miejsc”

Czy szkolenie może zostać odwołane?

Nie. Szkolenie odbędzie się nawet wtedy, gdy zgłosi się tylko jedna osoba. Cena szkolenia pozostaje bez zmian.

Jak duże są grupy szkoleniowe?

Liczba uczestników to 1 – 9 osób.

Czy w cenie szkolenia jest zawarty nocleg?

Nie, nocleg nie jest zawarty, ale polecamy Triton Apartments położony 8 minut pieszo od biura Perfect Day, Hotel B&B przy Al. Krakowskiej 193 oraz Hotel Sheraton przy ul. Prusa 2 w Warszawie.

Co obejmuje dwuletni serwis poszkoleniowy?

Serwis po zakończonym szkoleniu obejmuje merytoryczną pomoc w zakresie organizacji ślubów i wesel przez dwa lata od daty ukończenia szkolenia. W praktyce, oznacza to, że jeśli będziesz mieć pytanie np. o wielkość namiotu dla 150 gości na wesele w plenerze, to odpowiedź uzyskasz podczas rozmowy telefonicznej z trenerem. 

Jak przebiega kurs dla przyszłych konsultantów ślubnych on-line?

Na platformie internetowej załadowany jest cały materiał obejmujący teksty, filmy, zdjęcia, zadania interaktywne oraz test. Tutaj również znajduje się podręcznik szkoleniowy, opracowany przez Perfect Day, który będzie można sobie wydrukować. Na końcu kursu znajduje się test. Po pozytywnym rozwiązaniu testu, można wydrukować sobie certyfikat ukończenia szkolenia Konsultant Ślubny on-line. Dostęp do platformy, na której kurs się znajduje, otrzymasz po opłaceniu wymaganej kwoty na konto. Następnie, zostanie wygenerowany dla Ciebie login i hasło, które będzie aktywne przez 30 dni. W tym czasie możesz wielokrotnie wracać do kursu.

 

WordPress Lightbox