MENU

FAQ

Ile trwa szkolenie Perfect Wedding Planner?

Szkolenie dla konsultantów ślubnych trwa cztery pełne dni. 

 

Gdzie odbywa się szkolenie Perfect Wedding Planner?

Miejsce szkolenia dla organizatorów ślubów to Hotel Courtyard by Marriott,  ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa – tuż przy lotnisku Chopina. Szczegóły dotyczące sali, w której odbywa się kurs zostają przekazane uczestnikom przed samym wydarzeniem drogą mailową.

 

W jaki sposób mogę zapłacić za udział w szkoleniu?

Za szkolenie Perfect Wedding Planner należy zapłacić przelewem na konto bankowe. Dane do przelewu oraz szczegóły znajdziesz w zakładce: CENA SZKOLENIA

 

Co obejmuje cena szkolenia?

Cena szkolenia obejmuje wykłady oraz ćwiczenia, podręcznik szkoleniowy konsultanta ślubnego, bazę danych usługodawców z branży ślubnej rekomendowanych przez agencję Perfect Day. W cenie zawarty jest także bufet kawowy oraz obiady przez cały czas trwania szkolenia.

 

Czy w cena szkolenia obejmuje nocleg?

Nie. Nocleg nie jest objęty ceną szkolenia.

 

Czy muszę posiadać doświadczenie w roli konsultanta ślubnego by wziąć udział w szkoleniu?

Nie. Szkolenie Perfect Wedding Planner w pełni przygotuje Cię do roli organizatora ślubów, przed przystąpieniem nie jest wymagane doświadczenie w branży ślubnej. Trenerki od podstaw wprowadzą uczestników w świat wedding planningu.

 

Czy szkolenie może zostać odwołane?

Nie. Szkolenie stacjonarne „Konsultant Ślubny – Perfect Wedding Planner” odbędzie się nawet wtedy, gdy zgłosi się tylko jedna osoba. Cena szkolenia pozostaje bez zmian.

 

Jak sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca na szkolenie?

Aby dowiedzieć się, czy szkolenie posiada jeszcze wolne miejsca należy sprawdzić w zakładce TERMINY. W przypadku braku wolnych miejsc, pojawi się adnotacja „Brak miejsc”

 

Jaką formę ma stacjonarny kurs dla przyszłych konsultantów ślubnych Perfect Wedding Planner?

4 – dniowy kurs przyjmuje formę warsztatów. Podczas szkolenia będziesz uczestniczyć w ćwiczeniach i wykładach odnoszących się do realnych sytuacji występujących w życiu konsultanta ślubnego, spotykać się z ekspertami z kluczowych dziedzin w zakresie organizacji ślubów i wesel, oglądać zdjęcia i filmy, zadawać pytania, rozwiązywać ćwiczenia, układać scenariusz ślubu i wesela, ćwiczyć rozmowę z klientem, pracować z budżetem i analizować umowę. Jeśli chcesz poznać szczegółowy program szkolenia sprawdź zakładkę: PROGRAM SZKOLENIA

 

Czym jest dwuletni program mentoringowy?

Program mentoringowy to inicjatywa, która ma pomóc absolwentom szkolenia w przypadku wystąpienia trudności przy pierwszych realizacjach. Jest on dedykowany tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły kurs. Z programu można skorzystać do dwóch lat po ukończeniu szkolenia. Po przedstawieniu problematycznej sytuacji mentorki starają się doradzić i pomóc absolwentowi.

Program mentoringowy nie obejmuje wyszukiwania podwykonawców na organizowane wesele 😉. Dodatkowo, w ramach wsparcia po ukończonym kursie, absolwenci mają możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku, która sprzyja budowaniu społeczności polskich konsultantów ślubnych oraz jest miejscem wymiany doświadczeń z innymi konsultantami.

Działaniem, które również wpisuje się w program mentoringowy jest możliwość zakupu gotowych narzędzi, bardzo przydatnych w pracy wedding plannera, które dostępne są tylko i wyłącznie dla wąskiej grupy uczestników szkolenia.

 

Czy otrzymam potwierdzenie ukończenia szkolenia?

Tak. Dokumentem potwierdzającym ukończenie szkolenie dla organizatora ślubów jest certyfikat wydawany ostatniego dnia.

 

Czy po zapisaniu się na kurs w wybranym terminie, mogę z niego zrezygnować?

Możesz wybrać inny, dogodny dla Ciebie termin spośród proponowanych przez nas terminów.

 

Jak mogę sprawdzić kompetencje trenera?

Kompetencje trenera można sprawdzić w zakładce O NAS, gdzie znajdują się wszystkie informacje o prowadzących szkolenie. Są one również członkami zarządu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

 

 

WordPress Lightbox