MENU
-
-
-
-
-

O nas

Zaczynałyśmy w czasach, gdy niewiele osób wiedziało kim jest konsultant ślubny. Nasza przyjaźń, która dawała nam odwagę, w połączeniu z ciężką pracą, pomogły nam zdobywać zaufanie coraz szerszego grona klientów i zbudować silną markę – praktycznie „od zera”. Każda realizacja, ślub, przyjęcie weselne to setki godzin spędzonych na planowaniu i organizacji. Udało nam się sprostać ogromnym wyzwaniom, jakie stawiał przed nami wymagający rynek ślubny, dzięki ścisłej współpracy i uzupełniającym się charakterom. Dziś Wy możecie czerpać z tego korzyści poznając „case studies” klientów i nasze doświadczenia z dwóch różnych, dopełniających się, perspektyw, zdobywając tym samym szerszą wiedzę i pełniejszy obraz pracy w roli konsultanta ślubnego.

Nasze portfolio obejmuje liczne realizacje dla wspaniałych par, w tym wielu międzynarodowych, co potwierdza nasze doświadczenie na rynku europejskim. W naszym portfolio znajdują się też realizacje dla znanych osobistości, miedzy innymi Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta, ślub i przyjęcie weselne Sylwii Romaniuk i Viktora Vanli, a także śluby wesele Agaty i Michała Kwiatkowskich oraz Marianny i Mateusza Ziółko.

SPRAWDŹ PORTFOLIO SPRAWDŹ OPINIE

Uwielbiamy dzielić się z Wami naszymi doświadczeniami i wprowadzać Was w tajniki branży ślubnej, zaglądając do niej „od kuchni” (dosłownie i w przenośni). Chcemy pokazywać Wam jakich błędów się wystrzegać i mówić otwarcie o tym, ile mogą Was kosztować (na podstawie tego ile kiedyś kosztowały nas). Z pasją dzielimy się wiedzą o tym, jak skutecznie i przy użyciu jakich narzędzi, zorganizować przyjęcie, które przewyższy oczekiwania klientów oraz o tym, co jest ważne na początku działalności, a Wasza wdzięczność niesamowicie nas motywuje do dalszego rozwoju. Rozumiemy Wasze obawy związane z wkroczeniem na nową ścieżkę kariery, my same podjęłyśmy podobną decyzję kilkanaście lat temu rzucając się na „nieznane wody” polskiego wedding planningu. Jako świeżo upieczone żony i mamy mierzyłyśmy się z wyzwaniami branży ślubnej, takimi jak częste wyjazdy i weekendy poza domem.

Dzięki niezależności, którą dawała nam ta praca, możliwości planowania swojego czasu pracy w dowolny sposób oraz satysfakcji, którą czerpałyśmy ze zrealizowanych projektów, mogłyśmy spełniać nasze marzenia.

Dziś przekonujemy do tego Was. Prowadzenie swojej firmy wymaga zdyscyplinowania, ale chcemy pokazywać Wam, jak z sukcesem łączyć pracę zawodową i realizację marzeń ze szczęśliwym życiem rodzinnym.

WordPress Lightbox