MENU
-
-
-
-
-

O nas

Anna Piwońska i Kamila Kenig – wedding plannerki, wspólniczki, właścicielki Perfect Day Wedding Planners, przyjaciółki.

Organizację ślubów i wesel zaczynałyśmy w czasach, gdy niewiele osób wiedziało kim jest konsultant ślubny. Nasza przyjaźń, która dawała nam odwagę, w połączeniu z ciężką pracą, pomogły nam zdobywać zaufanie coraz szerszego grona klientów i zbudować markę Perfect Day Wedding Planners – praktycznie „od zera”. Każda realizacja, ślub, przyjęcie weselne to setki godzin spędzonych na planowaniu i organizacji. Udało nam się sprostać ogromnym wyzwaniom, jakie stawiał przed nami wymagający rynek ślubny, dzięki ścisłej współpracy i uzupełniającym się charakterom, chociaż nie było łatwo. Dziś Ty możesz czerpać z tego korzyści poznając „case studies” klientów i nasze doświadczenia z dwóch różnych, dopełniających się perspektyw, zdobywając tym samym szerszą wiedzę i pełniejszy obraz pracy w roli konsultanta ślubnego.

Nasze portfolio obejmuje liczne realizacje dla wspaniałych par, w tym wielu międzynarodowych, co potwierdza nasze doświadczenie na rynku europejskim. W naszym portfolio znajdują się też realizacje dla znanych osobistości, miedzy innymi Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta, ślub i przyjęcie weselne Sylwii Romaniuk i Viktora Vanli, a także śluby wesele Agaty i Michała Kwiatkowskich oraz Marianny i Mateusza Ziółko.

SPRAWDŹ PORTFOLIO SPRAWDŹ OPINIE

Uwielbiamy dzielić się naszymi doświadczeniami i wprowadzać nowe konsultantki ślubne w tajniki organizacji wesel, zaglądając do nich „od kuchni” (dosłownie i w przenośni). Chcemy pokazać Ci jakich błędów się wystrzegać. Mówimy otwarcie o tym, ile mogą Cię kosztować błędnie podjęte decyzje, na podstawie tego, ile kiedyś kosztowały nas. Z pasją dzielimy się wiedzą o tym, jak skutecznie i przy użyciu jakich narzędzi, zorganizować przyjęcie, które przewyższy oczekiwania klientów oraz o tym, co jest ważne na początku działalności. Rozumiemy Twoje obawy związane z wkroczeniem na nową ścieżkę kariery. My same podjęłyśmy podobną decyzję kilkanaście lat temu rzucając się na „nieznane wody” polskiego wedding planningu. Jako świeżo upieczone żony i mamy mierzyłyśmy się z wyzwaniami branży ślubnej, takimi jak częste wyjazdy i weekendy poza domem.

Dzięki niezależności, którą dawała nam ta praca, możliwości planowania swojego czasu pracy w dowolny sposób oraz satysfakcji, którą czerpałyśmy ze zrealizowanych projektów, mogłyśmy spełniać swoje marzenia.

Dziś przekonujemy do tego Ciebie. Prowadzenie swojej firmy wymaga zdyscyplinowania, ale chcemy pokazywać Ci, jak z sukcesem łączyć pracę zawodową i realizację marzeń ze szczęśliwym życiem rodzinnym.

Zobacz, co osiągnęłyśmy własną pracą:

Nam się udało, uda się też Tobie! 

WordPress Lightbox