MENU

Absolwenci

Decydując się na to szkolenie, miałam wielkie obawy czy kurs spełni moje oczekiwania zwłaszcza, że pracuję jako Manager w Restauracji i mam do czynienia z organizacją wesel.
Pani Anna Piwońska to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, bardzo cieszę się, że ją poznałam i zdecydowałam się wybrać u niej to szkolenie (strzał w dziesiątkę). Od pierwszego dnia szkolenia byłam zachwycona; przepiękne dekoracje, kwiaty i cała oprawa zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Każdy dzień poznawałyśmy wspaniałych gości którzy są niezbędni w organizacji imprez, za co dziękuję, bo to oni właśnie tworzą całość scenerii na jakiejkolwiek imprezie.
Na szkoleniu otrzymałam ogromną dawkę wiedzy i doświadczenia Pani Ani jakie zdobyła ona sama organizując wesela dla klientów bardzo wymagających.
Na kursie dowiedziałam się jak rozmawiać z klientem, a przede wszystkim jak go pozyskać. Tworzyłyśmy szczegółowy scenariusz tak, aby nam nic na uroczystości nie umknęło, a przede wszystkim by Młoda Para, która nam zaufała była spokojna i zadowolona. Pani Ania to osoba bardzo ciepła i sprawiła, że poczułam się jakbym ją już znała od lat. Zadając ogrom pytań związanych z tą branżą zawsze w wyczerpujący sposób odpowiadała, wtedy naprawdę wyczułam, że pracuje w tym zawodzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem, a nie tylko przeprowadza szkolenie.
Pani Aniu jeszcze raz dziękuję za siłę i motywację.

Małgorzata Miklis

Bardzo dziękuję przede wszystkim za wspaniale spędzone 4 dni, niewyobrażalnie cenną wiedzę ale również Pani zaangażowanie, wiarę oraz wsparcie dla Nas wszystkich:) Jest Pani wspaniałą osobą a szkolenie było zorganizowane i przeprowadzone na najwyższym poziomie – top of the top 🙂

Nie ukrywam, iż przed szkoleniem oraz na jego początku bardzo bałam się zaryzykować, otworzyć swoją działalność oraz zacząć działać. Jednak już po 2 dniach również dzięki Pani słowom otuchy, przestałam się obawiać i postanowiłam, że „chwycę byka za rogi” 😉 W sobotę, tuż po szkoleniu przygotowałam business plan i od tamtej pory codziennie wieczorem odhaczam kolejne punkty z listy 🙂

JEDNYM SŁOWEM – JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ! 🙂

Ewelina Walaszek

Pani Aniu, jestem zachwycona. To były cudowne cztery dni i będę je wspominać bardzo długo.
Jest Pani dla mnie ogromną inspiracją i jestem zaszczycona, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Panią. Pójdę za ciosem i będę robiła wszystko, żeby osiągnąć sukces. Mam nadzieję, że dane mi będzie jeszcze kiedyś spotkać Panią i móc się pochwalić tym co udało mi się zbudować. Życzę Pani samych sukcesów, cudownych projektów i oczywiście dużo zdrowia również dla Pani Kamili, której nad czym ubolewam nie miałam przyjemności poznać. Jeszcze raz bardzo dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia.

Katarzyna Nalewajko

Czasem w życiu musi wydarzyć się coś co zmieni wszystko. Dla mnie było to szkolenie w Akademii Perfect Day. Ogromna wiedza Kamili i Anny w organizacji ślubów i wesel, ich empatia, pasja i niezwykła elegancja, którą zarażają całe swoje otoczenie powoduje spokój i pewność, że wszystko potoczy się zgodnie z planem. 

Dominika Szmidt

Witajcie!
W końcu przychodzę z dumą pochwalić się moim dzieckiem narodzonym dzięki Akademii Perfect Day, Ani i Kamili❤️
Po marcowym szkoleniu wiedziałam, że to jest to, co chcę w życiu robić. Nie dałam się pandemii i wszelkim innym problemom tylko powoli, jak mrówka budowałam to, co sobie wymarzyłam!
I tak powstało BrideStory Weddings ❤️ Zapraszam Was serdecznie do polubienia fanpejdża oraz profilu na Insta: magdamaciejewska_bridestory ❤️

Moim celem jest zbudować firmę działającą według standardów Perfect Day. Pomału podążam krokami wyznaczonymi przez Anię i Kamilę🙂

Jeszce raz bardzo dziękuję za wszystko! A pozostałym perfektkom i perfektom życzę powodzenia! Pokażmy, jak ważny i potrzebny jest zawód wedding plannera w Polsce!

Magdalena Maciejewska

Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam szkolenie w Akademii Perfect Day. Tematy poruszane na kursie odpowiadają na wszystkie pytania, jakie zadaje sobie osoba, która widzi się w zawodzie konsultanta ślubnego, ale wątpliwości powstrzymują ją przed podjęciem ostatecznych decyzji. Anna i Kamila w sposób profesjonalny i skuteczny potrafią przekazać swoją wiedzę, budując na zajęciach atmosferę, która sprzyja dialogowi. Nie są to „wykłady”, a „warsztaty”, na których pada mnóstwo pytań, a odpowiedzi zawsze są wyczerpujące.
Kilka dni kursu mija bardzo szybko. Szczęśliwie w razie potrzeby dziewczyny zawsze służą pomocą, tak potrzebną przy pierwszych samodzielnych realizacjach.

Magdalena Pyk

Szkolenie w Akademii Perfect Day to świetny wybór zarówno dla osób marzących by zostać wedding plannerem, jak i tych pracujących już w zawodzie. Ania i Kamila mają naprawdę ogromną wiedzę popartą wieloma spektakularnymi realizacjami. Oprócz czystej merytoryki opowiadają wspaniałe historie z życia konsultanta ślubnego, dzięki którym można nauczyć się, co zrobić w trudnej i niecodziennej sytuacji. Cierpliwie odpowiadają też na wszystkie pytania, dzięki czemu intensywne dni szkolenia bardziej przypominają warsztaty, na których rozmawiamy o wszelkich zawiłościach w branży ślubnej, niż zwykłe wykłady. Dopiero, gdy rozpoczęłam pracę jako konsultantka ślubna przekonałam się jak dużą wiedzę wyniosłam z tego szkolenia. Unikatowy podręcznik przygotowany przez trenerki z Akademii Perfect Day pomaga na każdym etapie, od założenia własnej agencji, przez poszukiwania pierwszego Klienta, wszystkie etapy konstruowania oferty, aż po realizację i rozliczenie z podwykonawcami. Zaglądam do niego bardzo często i szukając potrzebnych w danej chwili informacji miło wspominam dni, podczas których miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniu.

Marta Gołda-Zając

Witajcie Kochane, dziękuję za wszystko, za czas poświęcony, za każdą odpowiedź na pytanie, za wyleczenie z obaw oraz za cudowny okres szkolenia. Jesteście najlepsze, najperfekcyjniejsze, jesteście cudownymi, wrażliwymi kobietami nowej ery, dobrymi i pomocnymi. Życzę wam, żeby tyle dobra, ile nam okazaliście wróciło do was, chociaż podwójnie, a wtedy sukces murowany 🙏🏼Wszystkiego co najlepsze w życiu i do zobaczenia na weselu Perfect Day dla absolwentów. Do zobaczenia.

Pozdrawiam i ściskam Angelika Staros

Angelika Staros

Dziękuję Pani Aniu i Pani Kamilo za przekazanie tak bogatej wiedzy. Podjęłam bardzo dobrą decyzję wybierając szkolenie u Pań, z czystym sumieniem będę mogła pójść o krok dalej rozwijając własną firmę. Dziękuję również za świetną atmosferę i możliwość poznania bardzo dobrych fachowców w branży.

Ewelina Borowska

Droga Aniu i Kamilo, wielkie chapeau bas dla Was po szkoleniu Wedding Planner. Każda konsultantka powinna być taka jak Wy, profesjonalna, uczciwa, pełna pomysłów, cierpliwa, pełna pasji i zakochana w swoim zawodzie.
W przeciągu tych kilku dni zadałyśmy tysiące pytań, a Wy cierpliwie odpowiedziałyście na każde, umiałyście rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Opuściłyśmy szkolenie z głowami pełnymi pomysłów, wyedukowane, gotowe na swoich pierwszych klientów, zmęczone ale szczęśliwe. Pokazałyście nam trudy tego zawodu ukazując, że nic nie przyćmi nam radości i szczęścia jakie spotka nas po każdej realizacji. Jestem Wam bardzo wdzięczna, jeszcze nidgy nie wyszłam ze szkolenia taka wyedukowana, gotowa do pracy, zmęczona ale szczęśliwa. Dziękuje za Wasze zaangażowanie, podejście a przede wszystkim za opiekę jaką nad nami roztoczyłyście. 
Wedding planner certification with you was a real pleasure!

Anna Bosak

Cieszę się, że zdecydowałam się na to szkolenie pomimo mało konkurencyjnej ceny 🙂 Pani Ania i Kamila zaskoczyły mnie swoją wiedzą i dbałością o detale w przygotowywaniu uroczystości jak i samego szkolenia. Bałam się trochę, że będzie ono ładne ale mało praktyczne- na szczęście moje obawy się nie spełniły i po tych kilku dniach wyszłam z uczuciem jakbym zorganizowała już kilka wesel. Panie nie unikały odpowiedzi na żadne pytania (A było ich duzo)- zarówno o kwestie finansowe, organizacyjne czy marketingowe. Z czystym sumieniem mogę po takim przygotowaniu zabrać się za organizację ślubów i wszystkim, którzy o tym myślą-polecić inwestycję w szkolenie z Perfect Day.

Magdalena Sołtys

Najlepsze szkolenie na jakim byłam. Wiedza jaką ma Pani Ania i Pani Kamila jest ogromna dlatego jeżeli ktokolwiek myśli o zawodzie wedding plannera powinien przyjechać do Warszawy i zgłosić się do Pań. Oprócz tego Panie są przesympatyczne i mają świetne poczucie humoru dlatego te kilka dni minęło mi tak szybko, że nawet nie zdążyłam zauważyć. Dziękuję ponieważ po szkoleniu mam jeszcze większą motywację do działania i już pracuje nad moim pomysłem. 

Pozdrawiam również moją grupę, jesteście super 🙂

Magdalena Pokorny

Ledwo poznałam te dwie pełne klasy, humoru i wiedzy kobiety, a już wiedziałam, że jestem w dobrych rękach! Przez kilka dni z pasją i zaangażowaniem opowiadały o nieznanych mi dotąd blaskach i cieniach zawodu wedding plannera. Pani Aniu i Pani Kamilo, dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy i doświadczenia oraz za motywację do dalszego rozwoju! Z całego serca polecam kurs akademii ślubnej Perfect Day!

Aleksandra Pudźwa

Bardzo pozytywne szkolenie. Niesamowita atmosfera, wszystkie informacje przekazywane od serca. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Perfect Day. Pani Ania i Kamila bardzo sympatyczne:) Polecam wszystkim szkolenie w Perfect Day. 
Pozdrawiam

Dorota Jeremiejko

Panie Ania i Kamila są nie tylko bardzo kompetentne i mają ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim są osobami profesjonalnymi oraz niesamowicie miłymi  szkolenie przerosło moje oczekiwania, to była jedna z moich najlepszych inwestycji. Dzięki szkoleniu Wedding Planner wiem, że moja wiedza pozwala na dobry start w biznesie ślubnym. Dziękuję Wam za cudownie spędzone dni i mam nadzieję, że do zobaczenia.

Magdalena Julia Rek

Szkolenie Wedding Planner to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli o tym, by w przyszłości w pełni profesjonalny sposób świadczyć usługi konsultanta ślubnego. Ogrom wiedzy merytorycznej i praktycznej jaki został nam przekazany na szkoleniu jest nieoceniony. Pani Kamila i Pani Ania to z pewnością najlepsze i najbardziej inspirujące specjalistki w dziedzinie organizacji ślubów i wesel, a jednocześnie niesamowicie miłe, ciepłe i kipiące pozytywną energią i humorem osoby. Po zakończeniu szkolenia wiem, że znalazłam swoje mentorki w tej branży, będące dla mnie wzorem Perfekcyjnego Wedding Plannera. Raz jeszcze dziękuję.

Daria Krystek

Kurs Wedding Planner w Perfect Day to najlepsza lokata kapitału w rozwój osobisty. Po tak rzetelnie, przyjemnie i ciekawie przeprowadzonym szkoleniu nasza wiedza w zakresie organizacji ślubów marzeń naprawdę wyskoczyła na wysoki poziom! Panele eksperckie, które są dodatkowym elementem szkolenia były fantastyczne. Z pewnością można znaleźć wiele takich kursów, ale nie sądzę, że jakikolwiek z nich można byłoby porównać do tego prowadzonego przez Panie Annę i Kamilę!
Podsumowując, polecam z całego serca! 

Nicole Wodzińska

Zdecydowanie najlepsze wedding plannerki w Polsce! Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Do tego cierpliwe, z poczuciem humoru i wielką klasą. Dziękuje serdecznie za wszystko i polecam gorąco! 

Aleksandra Stolarz

To nie jest zwykłe, tuzinkowe szkolenie lecz ,,Podróż Ślubna” jak z bajki. Wracam do domu szczęśliwa i pełna pozytywnej energii. Kamila Kenig i Anna Piwońska to profesjonalistki w każdym calu. Serdecznie polecam.

Magdalena Borowska

Z całego serca dziękuję za to niesamowite pełne emocji szkolenie. Wracam bogata o wszystkie ważne informacje, czuję się zmotywowana i pełna nadziei. Uwierzyłam że marzenia się spełnia, nie odkłada na bok. POLECAM! W 100% POLECAM. W ostatni dzień szkolenia ciężko jest opuścić salę, a uśmiech nie schodzi nam z twarzy.

Julia Nastała

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu, serdecznie każdemu polecam! 
Masa przekazanej wiedzy, rad i wskazówek. Bardzo szczegółowe opracowanie każdego tematu.
Znalazłam odpowiedz na każde pytanie.
Wracając ze szkolenia jestem pełna wiedzy, motywacji i bez strachu, że nie dam rady.. a przecież tego każda z Nas bała się najbardziej 😉

Cudowna atmosfera !

Dominika Rowecka

Szkolenie poprowadzone przez Panią Kamilę i Panią Anię jest niesamowicie inspirujące! Po tych kilku dniach jestem zafascynowana pracą konsultanta ślubnego i niesamowite jest to, jak bogata i wymagająca jest ta praca. Szkolenie zostało poprowadzone w profesjonalny sposób, ale z poczuciem humoru Panie Kamila i Ania tworzą wspaniałą atmosferę podczas szkolenia i dzielą się swoim doświadczeniem. Jestem niezwykle wdzięczna za te kilka dni i przykro jest mi, że szkolenie już się skończyło. Mogłabym jeszcze wiele ciepłych słów napisać na temat tego szkolenia! Ale to trzeba przeżyć samemu!

Nie mogę się doczekać moich pierwszych kroków jako Wedding Planner!!!

Kinga Zakrzewska

Kurs na Konsultanta ślubnego to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mnie ostatnio spotkała. Potężna dawka wiedzy i absolutne przekonanie, że trafiłam w najlepsze ręce. Jedno z nielicznych szkoleń, na którym mogłabym spędzić kolejny tydzień i po którym nie przychodziłam do domu zmęczona. Pani Kamila i Pani Ania mają doskonałe poczucie estetyki i gust (jednocześnie nie narzucają swojej wizji), niesamowite oko do detali; z ogromną klasą i humorem przedstawiły szczegółowy proces organizacji ślubu i wesela oraz blaski i cienie zawodu konsultanta ślubnego. Dokładność, zaangażowanie i cierpliwość na najwyższym poziomie.

Cała oprawa szkolenia (sala i biuro, dobór podwykonawców prezentujących branżę, wyjazdy i nauka „w terenie”, catering) jak i pozostali pracownicy agencji – wszystko było na tip-top.

Dziękuję i życzę dalszych sukcesów 🙂

Martyna Oślizło

Brałam udział w szkoleniu koordynator wesel i było rewelacyjnie! Polecam serdecznie! Naprawdę warto! Niesamowita wiedza i podejście Pań prowadzących dają 100% satysfakcję!

Agnieszka Nieżurawska

Szkolenie na Konsultanta Ślubnego to najlepiej wykorzystane dni w czasie ostatnich miesięcy. Każdy dzień to ogromna dawka wiedzy. Dzięki tym spotkaniom moja wiedza w tym zakresie znacznie się poszerzyła. Przemiła atmosfera, jeszcze milsza prowadząca 🙂 po zakończeniu szkolenia było nam wszystkim najzwyczajniej przykro, że to już koniec. Szczerze polecam!

Ewa Różycka

Właśnie zakończyłam szkolenie wedding planner. Było fantastycznie. Dużo użytecznej wiedzy, ciepłe przyjęcie, ogromny profesjonalizm i humor. Mam głowę pełna pomysłów. Dziękuję!

Aleksandra Sobczak

Dziękuję za pełną klasę, profesjonalne przygotowanie i gruntowną wiedzę podczas szkolenia.

Dużo ciekawych i przydatnych tematów, goście-najlepsi na rynku podwykonawcy, ćwiczenia oraz miła atmosfera sprawiają, że myślę, że to było dobrze wydane pieniądze. Mam nadzieję, że to czego się od Pań dowiedziałam przyda mi się w realizacji własnego wesela (chociaż duża część tematów jest na dość zaawansowanym etapie), a w przyszłości pozwoli otworzyć własny biznes w ślubnej branży jako wedding planner.

Jeśli uczyć się, to od najlepszych!

Małgorzata Marciniszyn

Dziękuję ze te interesujące i wartościowe dni. Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania i utwierdziło mnie w słuszności decyzji o otwarciu firmy.

Cieszę się również, że mogłam poznać takie profesjonalistki i perfekcjonistki jak Panie. Godny wzór do naśladowania 🙂

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję

 

Marlena Słońska

Paniom należą się ogromne podziękowania. Niezwykle miło pracuje się z tam profesjonalnymi, a do tego sympatycznymi ludźmi. Kameralność i miejsce przeprowadzenia szkolenia jest jego kolejnym atutem, oczywiście obok możliwości poznania podwykonawców.

Dziękuję za wprowadzenie w nowy dla mnie, ekscytujący świat branży ślubnej.

Myślę, że w moim przypadku metoda małych kroczków sprawdzi się najlepiej.

Monika Niewiadomska

Już jakiś czas temu udział w szkoleniu dla konsultantów ślubnych prowadzonym przez Annę Piwońską w Agencji „Perfect Day” w Warszawie.

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia. Pani Ania okazała się wspaniałym i cierpliwym nauczycielem, który bardzo profesjonalnie wprowadził nas w arkana tego jakże delikatnego zawodu.

W miły i sympatyczny sposób omawiała z nami istotne zagadnienia dotyczące ślubu i wesela, opierała się na slajdach i filmach jak również na doświadczeniu, które jak wiemy jest bezcenne w tym rodzaju pracy.

Wspólnie z uczestnikami rozwiązywaliśmy różnego rodzaju problemy, które w praktyce mogą się przydarzyć podczas tak ważnej uroczystości, a których dzięki wiedzy i doświadczeniu trenerki możemy uniknąć.

Bardzo dziękuję za zdobytą wiedzę, wspaniałą atmosferę oraz chęć odpowiedzi na mnóstwo zadawanych pytań, jak również za pełen profesjonalizm oraz klasę.

Agnieszka Lipińska

Rzeszów

Chciałabym podziękować zespołowi Perfect Day za przygotowanie i prowadzenie PERFEKCYJNEGO szkolenia dla Konsultantów Ślubnych.

W szkoleniu wzięłam udział wiosną, byłam i jestem pod wrażeniem prezentacji szkolenia przez Panią Anię Piwońską, jej wspaniałych manier, cennych uwag, obiektywnego opowiedzenia o pracy konsultanta oraz o wszystkich pułapkach, które czekają na nas podczas wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

Uważam, że odbycie szkolenia było niezbędne do rozpoczęcia pracy w charakterze konsultanta ślubnego, a zespół Perfect Day był świetnie przygotowany do prowadzenia szkolenia. Panie trenerki czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia mają naprawdę dużo do przekazania osobom, które dopiero są na progu decyzji o wykonywaniu tego zawodu. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad udziałem w szkoleniu! W krótkim czasie po odbytym szkoleniu otworzyłam własną agencję ślubną La Vinci, co chyba jest najlepszym dowodem na to, że szkolenia prowadzone przez Perfect Day są naprawdę przydatne, świetnie przeprowadzone, pozostaje po nich usystematyzowana wiedza, którą można wykorzystać we własnych projektach.

Anna Kołaczek

LaVinci, Bydgoszcz

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu na konsultanta ślubnego organizowanym przez Agencję Perfect Day. Szkolenie było prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, a wiedza którą otrzymałam bardzo praktyczna i przydatna podczas dalszego rozwoju i wchodzenia na rynek jako konsultant.

Dzięki Perfect Day, udało mi się otworzyć własną agencję ślubną One Day.

Serdecznie wszystkim polecam!

Marta Wojtyś

One Day, Kraków

Decyzja o odbyciu szkolenia w Akademii Perfect Day była jedna z najważniejszych i najlepszych decyzji na mojej drodze do wykonywania zawodu Konsultanta Ślubnego. Zajęcia prowadzone były PERFEKCYJNIE. Pani Ania jest wspaniałą nauczycielką:) Teoria poparta była wieloma przykładami z życia Wedding Plannera, profesjonalnie opracowany podręcznik pozwalał usystematyzować sobie całą widzę zdobytą na szkoleniu. A atmosferę przez wszytskie dni wypełniały same pozytywne emocje.
W tej Akademii przyszłe konsultantki ślubne mogą zobaczyć jak przygotować i skoordynować ślub oraz wesele na najwyższym poziomie elegancji, jakości, szyku i stylu.

Pani Ani i Pani Kamili życzę samych wielkich sukcesów, jesteście do tego stworzone i oczywiście jesteście THE BEST!

Katarzyna Szelejewska

Stodoła Ołobok

Zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez agencję ślubną „Perfect Day”. Miałem pewne obawy, czy na pewno nadaję się do tego typu pracy. Zdecydowałem się i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Już pierwszego dnia wiedziałem, że moja decyzja była słuszna.

Pani Anna Piwońska, która prowadziła szkolenie okazała się genialnym nauczycielem. Wszystko co nam przekazywała, było sensowne i na temat. Nigdy nie pozostawiała niczego bez wyjaśnienia. Spotkania nie były nudne, teoria przeplatana była filmami, zdjęciami i faktami z jakimi podczas swojej kariery zawodowej musiała się zmierzyć Pani Anna. Naprawdę zalety szkolenia można by było wymieniać tak bez końca, minusów nie ma :).

Naprawdę polecam

Maciej Bogusz

Warszawa

WordPress Lightbox