MENU

Referencje – szkolenia

Chciałabym podziękować zespołowi Perfect Day za przygotowanie i prowadzenie PERFEKCYJNEGO szkolenia dla Konsultantów Ślubnych.

W szkoleniu wzięłam udział wiosną 2014 roku, byłam i jestem pod wrażeniem prezentacji szkolenia przez Panią Anię Piwońską, jej wspaniałych manier, cennych uwag, obiektywnego opowiedzenia o pracy konsultanta oraz o wszystkich pułapkach, które czekają na nas podczas wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

Uważam, że odbycie szkolenia było niezbędne do rozpoczęcia pracy w charakterze konsultanta ślubnego, a zespół Perfect Day był świetnie przygotowany do prowadzenia szkolenia. Panie trenerki czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia mają naprawdę dużo do przekazania osobom, które dopiero są na progu decyzji o wykonywaniu tego zawodu.

Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad udziałem w szkoleniu!

W krótkim czasie po odbytym szkoleniu otworzyłam własną agencję ślubną La Vinci, co chyba jest najlepszym dowodem na to, że szkolenia prowadzone przez Perfect Day są naprawdę przydatne, świetnie przeprowadzone, pozostaje po nich usystematyzowana wiedza, którą można wykorzystać we własnych projektach.

 

Pozdrawiam

Anna Kołaczek,

LaVinci
Bydgoszcz

 


W maju 2014 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu na konsultanta ślubnego organizowanym przez Agencję Perfect Day. Szkolenie było prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, a wiedza którą otrzymałam bardzo praktyczna i przydatna podczas dalszego rozwoju i wchodzenia na rynek jako konsultant. Dzięki Perfect Day, udało mi się otworzyć własną agencję ślubną One Day.

Serdecznie wszystkim polecam!
Marta Wojtyś
One Day

Kraków

 

 


 

Pod koniec września 2014 roku, zdecydowałem się wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez agencję ślubną „Perfect Day”. Miałem pewne obawy, czy na pewno nadaję się do tego typu pracy. Zdecydowałem się i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Już pierwszego dnia wiedziałem, że moja decyzja była słuszna. Pani Anna Piwońska, która prowadziła szkolenie okazała się genialnym nauczycielem. Wszystko co nam przekazywała, było sensowne i na temat. Nigdy nie pozostawiała niczego bez wyjaśnienia. Spotkania nie były nudne, teoria przeplatana była filmami, zdjęciami i faktami z jakimi podczas swojej kariery zawodowej musiała się zmierzyć Pani Anna. Naprawdę zalety szkolenia można by było wymieniać tak bez końca, minusów nie ma :).

Naprawdę polecam

Maciej Bogusz

Warszawa

WordPress Lightbox