MENU
-
-
-
-
-
-

Trenerzy

Anna Piwońska

Założycielka i współwłaścicielka Perfect Day

Współwłaścicielka i założycielka firmy Perfect Day Wedding Planners oraz Polskiej Akademii Ślubnej, certyfikowana Konsultantka Ślubna, trenerka w Polskiej Akademii Ślubnej, członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Do rozpoczęcia kariery związanej z organizacją ślubów, Anna Piwońska przekonała się mając w perspektywie opuszczenie międzynarodowej korporacji i podjęcie się wielce satysfakcjonującego zajęcia, jakim jest organizacja ślubów.
We współpracy ze swoja przyjaciółką Kamilą Kenig, założyła Perfect Day Wedding Planners oraz Polską Akademię Ślubną.
Od 12 lat organizuje śluby i wesela polskie oraz międzynarodowe. Autorytet w zakresie stylizacji i wizualnej strony panny młodej i pana młodego.
Pary Młode cenią ją za wysoki poziom szczegółowości w procesie organizacji.

Bardzo dużym sukcesem Anny oraz zespołu Perfect Day była realizacja ślubu dla najlepszej polskiej tenisistki Pani Agnieszki Radwańskiej, na którym gościły bardzo znane osobistości. Natomiast ślub plenerowy międzynarodowej pary młodej, zajmującej się na co dzień organizacją eventów w Nowym Jorku został doceniony przez branżę ślubną, uznając tę uroczystość za „Najpiękniejszy ślub roku”.

Wielokrotnie udzielała wywiadów dla telewizji, prasy i radia w charakterze eksperta od ślubów plenerowych, wesel tematycznych, atrakcji weselnych czy też profesjonalnej organizacji wesel.

W ramach Polskiej Akademii Ślubnej, Anna Piwońska prowadzi szkolenia i konsultacje dla pracowników oraz właścicieli hoteli, pałaców, restauracji i innych typów lokali organizujących śluby i wesela.
Szkolenia dla wedding plannerów prowadzi od 2010 roku. Przeszkoliła już ponad 300 osób z całej Polski, a nawet Austrii, Włoch czy Wielkiej Brytanii.

Prywatnie Anna jest szczęśliwą żoną i mamą synka.

Kamila Kenig

Założycielka i współwłaścicielka Perfect Day

Współwłaścicielka i założycielka firmy Perfect Day oraz Polskiej Akademii Ślubnej, Konsultantka Ślubna, Trenerka w Polskiej Akademii Ślubnej.

Pomysł na założenie agencji specjalizującej się w organizacji wesel pojawił się u Kamili, gdy pracowała jako szef Działu Konferencji i Bankietów w jednym z pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie.
We współpracy ze swoją przyjaciółką Anną Piwońską, założyła Perfect Day Wedding Planners oraz Polską Akademię Ślubną.
Od 12 lat organizuje i kreuje projekty ślubne w Polsce. Jest realizatorką najbardziej wyrafinowanych ślubów z tematem przewodnim.
Pary Młode cenią ją za pomysłowość i kreatywność.
Za jedno ze swoich największych osiągnięć zawodowych Kamila uważa realizację ślubu w plenerze z motywem przewodnim „Wesele” Igora Strawińskiego, do którego partyturę zdobyła aż w konserwatorium muzycznym w Szwajcarii. Do realizacji tego ślubu zaprosiła także tancerzy baletowych z Teatru Wielkiego, chór Akademii Muzycznej, co o w rezultacie zaowocowało stworzeniem pięknego wydarzenia artystycznego. Ponadto, Kamila zaplanowała i zrealizowała ślub i przyjęcie weselne jednej z największych polskich projektantek mody Pani Sylwii Romaniuk, których spektakularny efekt pozostawił ogromne wrażenie zarówno na parze młodej, jak i ich znamienitych gościach.

Wielokrotnie udzielała wywiadów dla telewizji, prasy i radia w charakterze eksperta od trendów ślubnych, ślubów plenerowych oraz wesel międzynarodowych.

W ramach Polskiej Akademii Ślubnej, Kamila Kenig prowadzi szkolenia i konsultacje dla pracowników oraz właścicieli hoteli, pałaców, restauracji i innych typów lokali organizujących śluby i wesela.
Jako trener szkoleń dla konsultantów ślubnych od 2010 roku, wprowadza nowych konsultantów ślubnych w meandry zawodu.
Kamila uczestniczyła w projekcie realizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej jako recenzent merytoryczny Krajowego Standardu Kompetencji Zawodowych dla zawodu „organizator imprez ślubnych”.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Prywatnie Kamila jest szczęśliwą żoną i mamą trzech synów. Świetnie gotuje; jej popisowym daniem jest dorada w sosie cytrynowym.

WordPress Lightbox